fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 29. jaanuar – 5. veebruar 2023 – Iseseisvalt vabaduse poole!

Siin on Sulle nädala horoskoop 29. jaanuar – 5. veebruar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Investeeringud ning ideed, et oma karjääri edasi viia. Uued teadmised on Teie – eriti nädala alguses.

Nädala teises pooles olete partneri poole küll seksuaalselt meelestatud, aga omavahel võib ka ütlemisi olla. Tasuks oma äkilist ja teravat keel vaos hoida. Vastasel juhul peate vastaspoole lohutamisega tegelema.

Tulemused äris, romantiliste partneritega, lastega. Võimalused käia väljas linnapeal või mõnel kohtingul.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Olete energeetiliselt laetud ja see avab Teile (ka rohkem maandatud Sõnnidele) info kanalid, et olla kõrgema teadvusega ühenduses. Teie puhul on püütud teadmised maised ja praktilised – need aitavad hiljem elus edasi. Õpetajad ja mentorid toetavad.

Alateadlik pinge partneritega võib teatud momentidel ka plahvatada. Tahate aktiivselt oma sissetulekuid suurendada või kiirustate oma eesmärkide poole. Vaidlused töö juures.

Sündmused ja toimetused kodus ning perega. Korraldate mööblit ümber või tegelete sisemiste emotsioonidega. Mida on Teil turvatundeks vaja?

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Merkuuri tagasitulek on ka Teid elavdanud. Kuid palju protsesse toimub endiselt Teie sisemuses ning alateadvuses. Võimalused avada uusi “aknaid” ja “uksi” enda sees, mis hiljem vabadust loovad. Hea nõu kuidas ressursse hallata või esoteeriline info teeb järsult imesid.

Seksuaalne tung partneri suunas on kohati liigselt agressiivne. Võtate julgelt romantiliste huvidega ühendust ja tahate neid kohtingule viia.

Resultaat äris, turunduses, müügis, veebis ning näete ka oma oskuste suurenemist järgmiste nädalate jooksul.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Nädal algab maandatud vibratsioonidega. Samal ajal on aktiivne tegevus suhtluses partneriga. Olulise vestlused tuleviku ning eesmärkide osas, mis toimuvad kulisside taga. Paljud Vähid kanaldavad infot teistest dimensioonidest.

Arusaamatused õpetajate või mentoritega (ka välismaalastega) – eesmärgid ning uskumused on erinevad.

Materiaalsed tulemused järgmiste nädalate jooksul. Ajutine rahalise sissetuleku suuremine või suudate oma väärtust avatud turul tõestada. Võimalused soovitud esemete soetamiseks.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Olulised vestlused töö juures – mis on meie ühised eesmärgid? Kuhu peaksime edasi liikuma? Või kuidas saate ennast karjääriredelil ronimisel arendada? Hea ja kasulik info jõuab Teieni.

Sõnelused sõpradega, mis võivad haiget teha – nii Teile endale kui ka neile. Olge siin ettevaatlikud ja mõelge enne kui ütlete. Uskumused ja erinevad arusaamad karjääri asjus võivad vaidlustele hoogu juurde anda!

Nädala lõpus võite tunda väsimust ja suurenenud emotsionaalsust. Täiskuu toimub just Teie enda tähemärgis. Jooge rohkelt vett, puhake ning tulemused tulevad kõikjal Teie elus – järgmise kahe nädala jooksul.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Veel on aega oma loovad projektid ellu viia ning ärile elu sisse puhuda. Väärt nõu välismaalastelt ja mentoritelt. Olete praktiliselt loov!

Tunnete survet oma sissetulekuid suurendada – eriti nädala teises pooles. Ärge liigselt tormake isegi kui tundub, et nüüd ja kohe on vaja. Siin võite oma partnerit “suruda”, et ühiseid ressursse rohkem oleks – sellest võib mõni vaidlus tekkida. Liikuge tasakaalukalt edasi ja tulemused tulevad hiljem.

Kirevad unenäod ja alateadlikud avanemised. Võimalused puhata ja nautida. Rõhk vaimsetel praktikatel ning tung olla paari nädala jooksul rohkem üksinduses ja privaatselt “nohiseda”.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Vestlused kodustega kuidas ühist raha hallata on nädala alguses teemaks. Siin tasuks koos planeerida ja märkmeid teha. Pärast koos tegutsema hakata.

Tunnete nädala lõpus teise poole poolt rünnakuid või pole üksteise mõistmine kõige parem. Päevas on palju tegevusi, mis võib samuti omavahel pingeid tekitada.

Olete jõudsalt oma eesmärkide poole liikunud – tulemused järgmiste nädalate jooksul. See võib tähendada ka materiaalsete sissetulekute suurenemist. Koosviibimised sõpradega.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Suhted ja partner toovad olulist informatsiooni, mis on suunatud Teie tuleviku eesmärkide saavutamisele. Olulised arengud läbirääkimistel või tehingute sõlmimisel.

Nädala teises pooles olete suhetes ise agressiivsem pool – see võib huvides tekitada erimeelsusi. Üks tahab üht ja teine teist. Võtke rahulikult ja leiate kindlasti ühise keele.

Tulemused karjääris, tööl ning avalikus elus. Tüürite mõne projekti sadamasse või seisab ees avalik esinemine.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Jõuate veel oma raha asjadega tegeleda – need Amburid, kes pole seda teinud. Organiseeritus ning praktiline lähenemine. Lisatud on ka näputäis innovaatilisust. Plaanid tehtud ja edasi parema rahalise tuleviku poole.

Arusaamatused partneriga, mis tekitavad emotsionaalset tuska. Suhetes on momendil tasakaalutus. Siin tuleks probleemid lahendada ja leida diplomaatilisi lahendusi, mis mõlemale poolele sobivad.

Järgmise paari nädala jooksul saate kätte diplomid ning reisiplaanid saavad hoo sisse. Mõned hüppavad lausa lennukile. Suured arusaamad ning elu lahti mõtestamine.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Panete oma loova jõu äritegevustesse. Vaatate tulevikku ning info mille kinni püüate on kõlbulik kasutamiseks reaalses elus. Suhtlust on endiselt rohkelt. Uued kontaktid jõuavad Teieni.

Vaidlused ja arusaamatused vestlustes ning meeskondades. Kes surub oma tahet peale? Kes pole probleemide lahendamisega rahul? Peate selle kõigega nädala teises pooles tegelema.

Ressursid jõuavad Teieni just investoritelt ja partneritelt. Sisemuses võib järgmiste nädalate jooksul tekkida väiksem kriis, mida vaja aktiivselt lahendada.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Emotsionaalne vabadus saabub kulisside taga mediteerides või lausa läbi unenägude. Olulised vestlused, mis tuleviku plaanideks jõudu annavad.

Sõnelused partneritega raha pärast. Vestlustes on märgata isekamat ning särtsakamat tooni. Arusaamad on erinevad ja see võib nädala lõpus tekitada emotsionaalset kõikumist.

Jõuate järgnevate nädalate jooksul kokkulepete või isegi lepingute allkirjastamisteni. Olulised sündmused partnerite elus ja avalikud esinemised.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Vestlused ja suhtlus oma sotsiaalse ringkonnaga annavad huvitavaid ideid ning mõtteid edaspidiseks.

Võite tunda, et keegi kodustest on oma sõnadega liigselt haavav. See võib hingepõhja ajutise haava tekitada. Balanss iseenda ja pere vajaduste vahel on nädala teises pooles teemaks.

Loodetavasti olete teinud kõvasti trenni ning ka söögi piiri pidanud. Hakkate vaikselt tulemusi nägema. Kõht on väiksem ja muskel suureneb. Tasakaalust väljas olukorrad ja vaidlused leiavad lahendused järgnevate nädalate jooksul.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Hõissa juhhei! Nagu eelmisel nädalal mainitud siis on kõik planeedid nüüd retrograadist väljas! Isegi Uraan. Loe eelmise nädala horoskoobist, mida see meile siin maa peal tähendab.

Aga puhumas on ka teised tuuled. Nädal algab briljantsete ning praktiliste ideedega, mida võimalik ka maisesse reaalsusesse kanaldada. Tasuks inimestega suhelda, kolada internetis, kirjutada oma mõtted üles – info on mõnusas innovaatilisuse mahlas, mis on üle külvatud mõistlikkusega. Olge valmis ka “selgest taevast” informatsiooni kätte saama – püüdke see kinni ning võtke vastu.

Nädala keskel ja teises pooles püüdleme vabaduse poole – tunne, et meie loovust ahistatakse. Äkki on meie ideed liiga lennukad? Või tahame liigselt tulevikku ja tehnoloogiat kasutusele võtta? Tunneme soovi kõikidest ahelatest, mis meie sisemist ning välimist vabaduse tunnet piiravad – lahti öelda. Tõuseb mässumeelsus. Raske on käia tööl, mis on teatud moel piirav.

Täiskuu Lõvis 5. veebruar 2023

Nädala lõpetame ning uus algab Täiskuuga Lõvi tähemärgis.

Antud Täiskuu on kõvasti aktiveeritud – meil on nii toetust kui ka raskusi.

Panin kokku märksõnad, mida võiks Täiskuu perioodil meeles pidada.

 • Tahame lõbutseda, esineda, ennast väljendada, väljas käia – aga miski väline (kohustused) piirab. See võib tekitada ebameeldivaid tundeid.
 • Lõbus ja tõsine meeleolu justkui samal ajal.
 • Tulemused tööl, äris, riskantsete investeeringute, laste, romantiliste partnerite ja loovate hobidega.
 • Suur soov ja tung emotsionaalse ning materiaalse vabaduse järele.
 • Uudised kuulsustest ja liidritest – kohati ehmatavad ning tulevad kui välk selgest taevast.
 • Tuleks keskenduda oma materiaalsetele sihtidele ning nende loomisele – kuidas saaksime paremad süsteemid paika? Just selliselt, et nad meid toetaksid.
 • Hea aeg kasutada oma loovust ja eneseväljendust selleks, et praktiliselt maailmas midagi saavutada. Kergelt see muidugi momendil ei tule.

Suhted

Nädal algab eelmise nädala rütmis – sarnased mõjutused.

Nädala keskel ja teises pooles kohtuvad omavahel Mars ja Veenus kvadraadis.

Mida see meie jaoks suhetes tähendab?

 • Omavahel on tunda teatud pinget, mis kohati välja lööb.
 • Meestel ja naistel on kohati suusad ristis – mõistmine tuleb läbi pingutuse.
 • Tekivad tülid, mida alla surutakse – tõusevad pärast pinnale.
 • Sõnad teevad haiget või tunneme, et ei saa piisavalt tähelepanu.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog